Restaurace Lešná
Menu
Vytvořit rezervaci
Restaurace a penzion Lešná

Pohodlné ubytování v Lešné

Poznejte náš penzion

Restaurace

Klidné a rodinné
ubytování

Vážení hosté, ve spodní levé části naší restaurace je vybudován penzion, ve kterém nabízíme dva dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím s možností přistýlky a jeden třílůžkový apartmán s příslušenstvím. Ubytování je možné denně od 14.00 do 22.00. hodin. Pozdější ubytování hlaste, prosím, telefonicky. Pokoje v den odjezdu uvolněte do 10.00 hodin, abychom je mohli připravit pro další hosty. Děkujeme. Parkování pro hosty penzionu je bezplatné.

Ceny ubytování:
Září - květen:

1 osoba 600,- Kč
2 osoby 1.200,- Kč
Přistýlka 300 ,-
Snídaně 100,- Kč/osoba

Červen - srpen:

1 osoba 800,- Kč
2 osoby 1.600,- Kč
Přistýlka 300 ,-
Snídaně 100,- Kč/osoba

V blízkém okolí můžete navštívit ZOO Zlín a zámek Lešná. Dále hrad Lukov (2 km), zámek Vizovice, zámek Holešov, Květná zahrada Kroměříž, zámek Kroměříž s krásnou zámeckou zahradou, Lázně Luhačovice, Svatý Hostýn ... Pro zájemce o cykloturistiku je Lešná propojena cyklostezkou směr Lukov nebo Zlín a dále ...

do19:00 check in nových hostů

do10:00 check out hostů

Vytvořit rezervaci

Prohlédněte si naše pokoje

Penzion

Navštivte naši restauraci, dobrou chuť!

V naší restauraci s letní slunnou terasou si můžete dát naše speciality, pizzu, zeleninové saláty nebo domácí dezerty dle aktuální nabídky. Pro děti jsou připraveny dva dětské koutky a dětské hřiště. K rodinným oslavám máme připraveny salonky pro 20 osob a pro 8 osob. V nekuřácké hospůdce v přízemí je také možnost objednání si dobrého jídla a občerstvení.


Vytvořit rezervaci Více o restauraci