PENZION Lešná

Vážení hosté, 

v přízemí v levé části restaurace je vybudován penzion, ve kterém nabízíme tři dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, s možností přistýlky. Pokoje pravidelně dezinfikujeme ozónovým sterilizátorem.

Ubytování je možné denně od 14:00 do 20:00 hodin. Pozdější ubytování hlaste, prosím, telefonicky (tel.: 577 914 052). Pokoje v den odjezdu uvolněte do 10:00 hodin, abychom je mohli připravit pro další hosty. Děkujeme

Parkování pro hosty penzionu je bezplatné.

 

 

 

 

 

V blízkém okolí můžete navštívit ZOO a zámek Lešná, zříceninu hradu Lukov (2 km), zámek Vizovice, zámek Holešov,  Květná zahrada Kroměříž,  zámek Kroměříž  se zámeckou zahradou, Lázně Luhačovice, Svatý Hostýn, lázně Kostelec, město Zlín  (Muzeum jihovýchodní Moravy, zámek Zlín …),  zábavné centrum Galaxie Zlín a mnoho dalších.  Pro zájemce o cykloturistiku je Lešná propojena cyklostezkou směr Lukov nebo směr Zlín a dále … 

od 14:00

check-in nových hostů

do 10:00

check-out hostů

prohlédněte si naše pokoje

NAVŠTIVTE NAŠI RESTAURACI,
DOBROU CHUŤ!

V naší restauraci s letní slunnou terasou můžete ochutnat speciality ze sezonního jídelního lístku, pizzu, zeleninové saláty nebo dezerty dle aktuální nabídky. Pro děti zde máme dva dětské koutky a venkovní dětské hřiště. K rodinným oslavám máme připraveny salonky pro 20 osob a pro 8 osob. V nekuřácké hospůdce  se zahrádkou možnost výběru z aktuální denní nabídky. V letních měsících venkovní grilování!  

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com